Nowości!

NOWE PROJEKTY, INFORMACJE, DODATKOWE, OFERTY..

GOLDEN PLAYERS

*współpraca
**prawa sportowe


Nasze usługi. Co wykonujemy?

Nasza Agencja działa na rynku piłkarskim pod nazwą MSM AMBIT SOCCER od 2005 roku dostarczając w tym czasie różnego rodzaju usługi klubom piłkarskim, piłkarzom i firmom. Zawsze kierujemy się interesem naszych klientów. Nasze doświadczenie, kontakty i szeroko rozumiane know-how pozwalają naszym klientom osiągać cele i sukcesy.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że nasi specjaliści posiadają "narzędzia" które pozwalają nam również kreować odpowiedni wizerunek piłkarzy i klubów (marketing strategy) włączając w to działania o charakterze: PR - public relation, budowanie oficjalnych stron internetowych - tzw. fan zone piłkarzy. Tego typu dodatkowe wsparcie marketingowe zdecydowanie wzbogaca naszą ofertę a tym samym korzyści klientów. Dbamy także o image zawodników na portalach społecznościowych, zarządzamy relacjami z potencjalnymi reklamodawcami oraz sponsorami. Specjalna oferta znajduje się poniżej:

 • KLUBY

  Oferujemy: przygotowanie obozów piłkarskich w Hiszpanii, Turcji, Polsce, organizowanie meczów towarzyskich z silnymi rywalami, przyszłościowych i doświadczonych graczy w zależności od potrzeb klubów, szeroką promocję wybranych graczy, usługi scoutingu na wyłączność, monitorowanie wybranych zawodników, wsparcie w obszarze "cash flow", wyszukiwanie sponsorów, reklamodawców i inwestorów.

  number of works: 36
 • Zawodowi piłkarze

  Gwaranatujemy usługi prawne, monitorowanie rozwoju zawodnika, medyczną opiekę w tym zabiegi fizjoterapeutyczne oraz szerokie usługi menadżerskie włączając naszą pomoc i wsparcie w karierze piłkarskiej, pozyskanie nowego klubu i negocjacje oraz szerokie działania promocyjne.

  Number of works: 16
 • Młodzież

  Organizujemy turnieje dla drużyn młodzieżowych, indywidualne treningi dla młodych zawodników ze znanymi i wybitnymi trenerami, indywidualne przygotowanie do sezonu, monitorujemy rozwój zawodnika, w razie konieczności zapewniamy opiekę medyczną, gwarantujemy wsparcie w obszarze świadczenia kompleskowych usług menadżerskich (menadżer FIFA) w tym budowa kariery zawodnika.

  Number of works: 3
 • Sportowe eventy

  GIRAS DEPORTIVAS
  GIRAS DEPORTIVAS - English
  PARTIDOS AMISTOSOS
  FUTBOLISTA COMPLE TU SUEŃO
  CAMPUS MSM AMBIT SOCCER
  CAMPUS NIÑOS
  COPA MALLORCA 2013
  MEXICO MUNDIAL 2013
  COPA OVIEDO 2013
  MIC 2013
  TORNEOS
  VISORIAS para ENTRENADORES
  VIAJES DEPORTIVO – CULTURAL

  CLICK HERE AND CHECK ALL

  Number of works: 12

Czy masz jakieś dodatkowe specjalne zapytanie?

Skontaktuj się!

Kim jesteśmy?

Firma MSM AMBIT SOCCER® została utworzona w 2005 roku w Barcelonie przez założyciela Marc Salicrú licencjonowanego przez federację piłkarską Hiszpanii Agenta FIFA (Agent od 2002 roku). Firma dostarcza szeroki zakres usług i rozwiązań na piłkarskim rynku na całym świecie. Pracujemy z myślą o naszych klientach tworząc nowe niepowtarzalne projekty, budując mocne relacje z ludźmi, które przynoszą pozytywne rezultaty klientom oraz naszej firmie. Zadowolenie klienta jest głównym celem oraz oceną naszej jakości.

 • Marc SALICRU

  CEO, FIFA AGENT

  licensed by RFEF

  former football player

  Mobile: +34 619 632 464

  marc@msmambitsoccer.com

 • Kris Maciejczuk

  CEO, former Polish NT player

  marketing specialist:

  studied MBA,

  Mobile: +48 727 243 268

  kris@msmambitsoccer.com

 • MSM Ambit Soccer Group

  HISZPANIA - POLSKA,
  MEKSYK - KOLUMBIA

  Phone: +34 93 765 03 68

  Fax: +34 93 764 11 06 (Spain)

  info@msmambitsoccer.com

 • MR Sports Agency

  Nasz nowy Partner w Argentynie

  Szczegóły

O nas

Naszą największą wartością jest fakt że my wszyscy kochamy piłkę, rozumiemy ją i udoskonalamy. Ludzie, którzy pracują w naszej agencji w większości są byłymi zawodowymi piłkarzami. Są przygotowani do pracy, wysoce wykwalifikowani i doświadczeni. To oni tworzą naszą firmę, oni też są najważniejszym czynnikiem w naszej strategii. Mamy nadzieję że poniższe aforyzmy oddadzą dobrze naszą tożsamość:

 • "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno ich marzeń." – Eleanor Roosevelt
 • "Przeciętny nauczyciel mówi. Dobry wyjaśnia. Znakomity nauczyciel daje przykład, ale ten wielki – inspiruje." – William Arthur Ward
 • "Nie odkryjemy nowych oceanów, jeśli nie będziemy mieli odwagi stracić z oczu znane brzegi." – Andre Gide

Dołącz do nas. Zapraszamy.